צרו איתי קשר

הכנס פרטים ותענה בהקדם:

קואצ'ינג בקריות

אם נכנסתם לתהליך קואצ'ינג בקריות סימן שאתם מעוניינים לשפר את החיים שלכם. השיפור יכול להגיע בכל מימד בחייכם משום שהאימון אישי משנה לטובה את תפיסת עולמו של האדם, עוזר לו להתגבר על תפיסות מוטעות ומאפשר לו לפרוץ מחסומים שנראו בעיניו בלתי עבירים. ברגע שמחסום מסוים נפרץ בעבודה סביר שהדבר ישפיע לטובה גם על הזוגיות. במידה והצלחתם להתמודד עם בעיה בחיים הרומנטיים סביר שהדבר ישפיע לטובה גם על היחסים שלכם עם הסביבה הקרובה והחברים.

הדבר נובע מן העובדה כי האופן בו אנחנו תופסים את העולם משליך על מגוון תחומים בחיינו. ההשקפה שלנו, הנחות היסוד שמלוות אותנו בכל רגע ביום והמוטיבציה המניעה אותנו הם הדברים שמשפיעים יותר מכל על ההצלחה שלנו.

קואצ'ינג בקריות

קואצ'ינג בקריות – הדרך להצלחה 

כולנו רוצים להצליח בחיים אך נשאלת השאלה מהי הצלחה ?

כל אדם יכול לענות על שאלה זו בעצמו בהתאם לתפיסת עולמו, אך במקביל ניתן לדבר על מהו תהליך אימון מוצלח. תהליך אימון מוצלח יביא לתוצאות כמו :

  • הגברת המוטיבציה והנחישות בכל שלב בחיים
  • הגברת האמונה העצמית והעלאת הערך העצמי
  • הצבת יעדים ומימושם, גם אם בתחילה זה נראה בלתי אפשרי
  • התגברות על מחסומים פסיכולוגיים ותפיסת שליליות
  • יצירת תחושת שליטה בחיים

המטרה הסופית היא לגרום למתאמן להרגיש שהוא ממצה את מי שהוא וחי את החיים שהוא רוצה לחיות. הדרך להרגשה זו מתחילה אצל המאמנת האישית ענבל מזרחי.

קואצ'ינג בקריות עם ענבל מזרחי

ענבל מזרחי היא מאמנת אישית המתמחה במוטיבציה ומיקוד. תוכנית האימונים שלה שמה דגש על מיצוי יכולותיו של המתאמן על ידי שינוי תפיסות מוטעות ויצירת דחף בריא לשינוי פני המציאות. אם אינכם מרוצים מהחיים, מרגישים תקועים או מחפשים להפוך לגרסה טובה יותר של עצמכם – הגיעו כעת אלימון אישי אצל ענבל מזרחי.

שירותים נוספים שעשויים לעניין אותך:
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני