צרו איתי קשר

הכנס פרטים ותענה בהקדם:

קואצ'ינג בחיפה

תחום האימון, או במילה אחרת קואצ'ינג בחיפה הוא תחום שרק הולך ומתפתח בשנים האחרונות. אם לפני 20 שנים מושג זה כלל לא היה בתודעה שלנו הרי שהיום הליך האימון הוא דבר מוכר בכל בית. חברות רבות מזמינות מאמנים אישיים שיבואו להרצות בפני העובדים. השתלמויות וכנסים אשר מועברים על ידי מאמנים מובילים וכמובן העובדה כי כל אדם יכול לבחור מתוך מגוון קואצ'רים המתמחים במגוון תחומים. מגוון זה הוא חשוב לא רק מסיבות של קרבת מגורים אלא בעיקר משום שהחיבור עם המאמן צריך להיות חיבור מושלם. במידה ולא תהיה כימיה מלאה בין המתאמן למאמן – סביר להניח כי תהליך האימון לא יצלח.

קואצ'ינג בחיפה

קואצ'ינג בחיפה אצל מאמן מוביל

תהליך האימון מוגדר על ידי מתאמנים רבים בתוך התהליך הכי משמעותי שהם עברו בחייהם לכן חובה לעשות אותו על ידי מאמן מיומן, מנוסה ומוכשר לתחם האימון לו הנכם זקוקים. באילו מקרים כדאי לפנות לאימון אישי ?

  • במידה ואתם חשים חוסר מוטיבציה בפעולות היומיומיות או בעבודה
  • במידה ואתם חושבים כי הגעתם למבוי סתום בחיים
  • במידה ואתם רוצים להגשים את כל החלומות והיעדים שהצבתם לעצמכם לפני מספר שנים אך כעת נראים בלתי אפשריים
  • במידה ואתם רוצים לשנות תבניות חשיבה שליליות אשר מגבילות אתכם הן בחיים האישיים, הן בזוגיות והן בקריירה

ענבל מזרחי – הדרך שלך להתפתחות אישית

אם אתה עומד בפני צומת בחיים, אם אתה מחפש את הדרך להתפתחות אישית אמיתית ועמוקה – אני מזמינה אותך לפנות אלי. שמי ענבל מזרחי ואני מאמנת אישית המתמחה במוטיבציה והרצאות מיקוד. לאחר התמחות, התמקצעות וחקירה מעמיקה של תחום הקואצ'ינג, הפסיכולוגיה והמוטיבציה אני שמחה להעניק מן הידע שלי למתאמנים וללוות אותם בתהליך החשוב בחייהם.

על מנת להשיג את התוצאה האולטימטיבית מתבצע תהליך התאמה אישי של תהליך האימון ומצבו, אופיו ומטרותיו של כל מתאמן. נחישות, התמדה ואמונה בצדקת הדרך תוביל אותנו יחד להצלחה.

שירותים נוספים שעשויים לעניין אותך:
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני