צרו איתי קשר

הכנס פרטים ותענה בהקדם:

מאמן אישי בקריות

עבודתו של מאמן אישי בקריות לעולם אינה נפסקת. תמיד ישנו מצב בו ניתן לחזק את ידיו של אדם חלש, תמיד ישנו רגע בו ניתן לתת כתף תומכת לאדם בצרה, תמיד ניתן לגרום לאחד המתאמנים להאמין קצת יותר בדרך ובסיכויים שלו להצלחה. 

האימון נועד להביא כל אדם למקום בו הוא רוצה להיות וצריך להיות. תהליך זה אשר מיועד לכל אדם באשר הוא ומבטיח להוציא את המקסימום מן המצב הקיים, לפתוח בפני כל אדם דלתות שהוא חשב שסגורות בפניו ולהביא את הפוטנציאל שלו לכדי מיצוי מקסימלי. אומרים שאין דבר העומד בפני הרצון וזהו המשפט שעומד בבסיסו של כל אימון.

מאמן אישי בקריות

מאמן אישי בקריות – מה כולל תהליך האימון ?

ישנם סוגי אימון שונים המיועדים למגוון סוגי אנשים או מצבים בחיים.. ישנם אימונים המיועדים לזוגיות, אחרים מיועדים למנהלים ואנשי עסקים, לצעירים, לבעלי הפרעות אכילה ולאנשים הסובלים מחוסר מוטיבציה. ניתן לומר כי בבסיסם של כל האימונים נמצאים האלמנטים הבאים :

  • ניתוח אופיו של האדם ועמידה על נקודות החולשה והחוזקה שלו.
  • העצמת נקודות החוזקה, הגדרת היעדים שניתן לממש באמצעות חוזקות אלה ובחינה כיצד ניתן לתעל אותן למקומות הנכונים – הן מבחינת מקום העבודה והן מבחינת הגדרת מטרות.
  • התמודדות עם נקודות החולשה, הפחדים, האמונות השליליות, המגבלות והמחסומים שאדם שם לעצמו. פריצת מחסומים אלה פותחת את הדלת לשינוי ממשי בחיי המתאמן.
  • יצירת מוטיבציה לביצוע שינוי בחיים, התמודדות עם קשיים ואמונה בתהליך האימון.
  • הגדרת תוכנית עבודה והצבת יעדים.

ענבל מזרחי – נכנסים למוטיבציית שיא

הדבר הכי חשוב בחיים הוא לא להיכנע ולא לעצור. מוטיבציה זו להמשיך קדימה לעיתים נסדקת בכל אחד מאיתנו אך אין זה אומר שצריך להתמודד עם כך לבד. המומחיות של ענבל מזרחי היא באימון אישי השם דגש על מוטיבציה, מיקוד במטרה והנעה לפעולה. האימון של ענבל מזרחי מבטיח להוציא את המיטב מכל מתאמן ולעזור לו לכבוש את הפסגות הכי גבוהות תוך שינוי מעמיק ומשמעותי של מערך האמונות היומיומי.

בואו כעת לאימון אצל ענבל מזרחי והיכנסו למוטיבציית שיא.

שירותים נוספים שעשויים לעניין אותך:
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני