צרו איתי קשר

הכנס פרטים ותענה בהקדם:

מאמן אישי בצפון

לא צריך לחכות לרגע בו החיים קורסים על מנת לקבל עזרה מקצועית. ניתן גם לעשות זאת מראש, כמו להקדים תרופה למכה. מאמן אישי בצפון הוא איש המקצוע אליו תוכלו לפנות במידה ואתם מרגישים שהחיים סוטים מן המסלול הרצוי או לא מתקדמים בקצב שאתם מצפים לו. לכל אדם יש ציפיות מעצמו הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית. ברגע שאנו לא עומדים בציפיות של עצמנו אנו מתחילים לפתח כעס, תסכול ועצב. רגשות אלה מעיבים על ההתקדמות שלנו עוד יותר. במידה ולא נראה את האור בקצה המנהרה – ספק אם נוכל לעבור אותה.

ענבל מזרחי – מאמן אישי בצפון

החיים הם עניין של פרספקטיבה ונקודת מבט. לעיתים מצבים שונים בחיים מורידים לנו את המוטיבציה ומותירים אותנו מוכים אל מול המציאות. מצבים אלה דורשים אופי חזק על מנת להתגבר עליהם ולא כולם מסוגלים לעשות זאת לבד.

מאמנת אישית תוכל לעבור אתכם תהליך זה ולסייע לכם לצאת לדרך חדשה. על ידי החזרת המוטיבציה ושמחת החיים, על ידי אמונה בהצלחה ובהגשמה עצמית, על ידי שינוי תפיסות ואמונות הרסניות אשר נמצאות עמוק בתת מודע שלנו ניתן להגיע לשינוי של ממש בחיים.

מאמן אישי בצפון

ענבל מזרחי תשמח לחלוק אתכם את הידע שלה ולהעניק לכם :

  • אימון אישי אחד על אחד
  • הרצאות מיקוד ומוטיבציה
  • שיחות מוטיבציה אישיות

משנים כיוון בחיים עם מאמן איש בצפון

החיים מציבים בפנינו אינספור אתגרים אך החוכמה היא לדעת לראות בהם דבר חיובי, להתמודד איתם ולצאת מחוזקים לקראת השלב הבא בחיים.

הדבר הראשון שתלמדו באימון אישי הוא כי הכל תלוי בכם. במידה ואתם רוצים לחולל שינוים בחיים ולהגיע ליעדים שחלמתם עליהם – אתם מסוגלים לעשות זאת. על ידי גיבוש תוכנית אימון, שיחות מוטיבציה קבועות המבוססות על ידע והבנה מעמיקה של פסיכולוגיית האדם ועל ידי הכריזמה הכובשת שלה – תצליח ענבל מזרחי להביא גם אתכם להצלחה.

שירותים נוספים שעשויים לעניין אותך:
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני