צרו איתי קשר

הכנס פרטים ותענה בהקדם:

אימון אישי להצלחה

מהו אימון אישי להצלחה ? 

בעצם ניתן לפרק את השאלה לשתיים – מהו אימון אישי ומהי הצלחה ?

אימון אישי הוא תהליך אותו עובר אדם עם עצמו בעזרת מאמן. בדומה לטיפול פסיכולוגי הנועד לעזור לאדם להשתחרר ממועקות ולהביא שינוי לחייו, כך גם באימון האישי האדם שם מול עצמו מראה, בוחן את המשתקף בה ומקבל הזדמנות לעשות תיקונים. אך בשונה מטיפול פסיכולוגי, האימון נותן כלים ממשיים כיצד לבצע זאת ודוחף את המתאמן לבצע פעולות, תרגילים ולסמן יעדים הנמדדים לאורך ציר זמן.

מגדירים אימון אישי להצלחה

בעוד אימון אישי הוא מושג ברור הרי שהצלחה הינה מושג חמקמק. כל אדם מגדיר הצלחה באופן אחר וניתן לבצע אימונים המתמקדים בהצלחה בתחומים שונים כמו :

  • אימון להצלחה לקריירה ועבודה – יצירת הזדמנויות צמיחה וקידום, תכנון וקבלת החלטות קשות, יצירת רשת קשרים ענפה, יוזמה ודחיפה לצאת מאזור הנוחות.
  • אימון להצלחה בזוגיות – קבלת כלים המסייעים בהתמודדות עם מערכות יחסים קיימות, הן עם בנות זוג, הן עם משפחה והן עם עמיתים לעבודה. האימון עוזר לבנות הערכה עצמית, לאפשר לאנשים אחרים להיות מעורבים בחיינו, להימנע ממצבים של שתלטנות או נשלטות, שינוי דפוסים שליליים ממערכות יחסים קודמות ועוד.
  • אימון להצלחה בלימודים – אימון המיועד לצעירים ועוזר להם להעלות את הביטחון העצמי, להתגבר על הקשיים בלימודים ולהתמודד עם חוסר מוטיבציה.

אימון אישי להצלחה

אימון אישי להצלחה עם ענבל מזרחי

ענבל מזרחי הינה מאמנת מוסמכת ומנוסה אשר מתמחה בתחום המוטיבציה והמיקוד. מטרת האימון היא להביא את המתאמן למצב של מוטיבציה גבוהה אשר תוביל אותו להצלחה בכל תחום שירצה. מיקוד במטרה, נחישות ורצון להצליח בסופו של דבר הם המפתח לתהליך מוצלח של המאמן עם המתאמנת – ולבסוף של המתאמן עם עצמו. על ידי הגדרת יעדים ולוח זמנים, על ידי ביצוע מטלות ושיעורי בית, על ידי מעקב צמוד ורציף של המאמנת ועל ידי העברת המסרים הנכונים בדרך הנכונה מצליחה ענבל מזרחי להפוך את סיפורם של מתאמנים רבים לסיפור הצלחה.

שירותים נוספים שעשויים לעניין אותך:
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני