צרו איתי קשר

הכנס פרטים ותענה בהקדם:

אימון אישי בקריות

אימון אישי בקריות נועד לכל אדם המעוניין לעשות שינוי מהותי בחייו. שינוי זה לא חייב להתרחש בעקבות משבר קשה או פרשת דרכים שאתם ניצבים בפניה. יתכן ואתם אנשים נורמטיביים שאין להם שום בעיה בחיים אבל פשוט רוצים להוציא מעצמם יותר. ייתכן שאתם מנהלים עסק ורוצים להבין כיצד לדרבן את העובדים ואת עצמכם להצלחה. אולי אתם אנשי מכירות המנסים להתגבר על הקושי בהתמודדות עם לקוחות עיקשים ומחסום מכירות הגורר אובדן ביטחון עצמי. אימון אישי נועד גם לצעירים המבקשים לחזק את עצמם בתקופות נפשיות לא קלות ולקבל כלים להתמודד עם החלטות לא מורכבות שהחיים עתידים להציב להם.

כל הסיבות לעשות אימון אישי בקריות

אימון אישי הפך לפופולרי מאד בשנים האחרונות, אך מהו סוד הקסם שלו ?

  • לעומת טיפול פסיכולוגי אליו אדם מגיע כדי לשפוך את הלב ולקבל תובנות על חייו, האימון האישי נותן כלים ממשיים כיצד לשנות תפיסות מעקבות, שליליות ופוגעניות.
  • לא רק שניתנים למתאמן כלים לשינוי אלא שהמאמן ותוכנית האימון דוחפים ליישום ממשי ומידי של החומר הנלמד במטרה להשפיע על אמונות, תפיסות ומעשים בחיי היומיום של המתאמן. הפרקטיקה הינה חלק בלתי נפרד מהתיאוריה
  • אימון מתרכז בנקודות החזקות שיש אצל כל אדם. בעזרת חוזקות אלה מתגבשת תוכנית כיצד להתקדם הלאה והצליח להתגבר על המכשולים והפחדים.
  • לעומת טיפול פסיכולוגי, מדובר בתהליך קצר משמעותית אשר בבסיסו נועד לגרום לאדם לעלות על המסלול החדש כמה שיותר מהר.

אימון אישי בקריות

ענבל מזרחי – משנים מסלול

אם אינכם מרוצים רמת החיים שלכם, אם אינכם מרוצים מאיכות הזוגיות שלכם, אין אתם מרגישים כאילו לא הגשתם את מלוא הפוטנציאל שלכם – זהו הזמן לפנות אל ענבל מזרחי, מאמנת מוסמכת המתמחה במיקוד ומוטיבציה. 

שנות ניסיון רבות מאפשרות לה להוביל את מתאמניה לגילויים עוצמתיים ומרעישים לגבי עצמם, למציאת כוחות ומוטיבציה שהם לא ידעו על קיומם וליצירת דפוסי חשיבה חדשים אשר יובילו אותם לשינוי מהותי בחיים.

שירותים נוספים שעשויים לעניין אותך:
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני