צרו איתי קשר

הכנס פרטים ותענה בהקדם:

אימון אישי בחיפה

הגעתם לשלב בחיים בו הנכם זקוקים לשינוי בחיים. משהו שידחוף אתכם קדימה, משהו שיעזור לכם לעבור את המהמורה שנתקלתם בה. אימון אישי בחיפה הוא קרש ההצלה לו אתם זקוקים. הליך האימון מבטיח להוציא אתכם לדרך חדשה תוך שאתם לא שוכחים את הדרך הישנה אלא בונים עליה את היסודות לאמונות ותפיסות חדשות ונכונות יותר לחיים. אופן מחשבה בריא, ביטחון עצמי, מוטיבציה להצלחה ואמונה כי ניתן לעשות כל דבר בכוח הרצון הם הדברים המאפיינים תהליך אימון נכון. אימון אישי מבטיח להוציא אתכם עם סט כלים חדש להתמודדות עם החיים, סט כלים בעזרתו תבנו עתיד חדש וטוב יותר.

אימון אישי בחיפה עם ענבל מזרחי

אימון אישי, בדומה לאימון ספורט, נועד לגרום לנו להתחזק ולהשתפר. אך בעוד אימון ספורט עובד על השרירים של הגוף ועל סיבולת לב ריאה, אימון אישי עובד על תפיסות המציאות במוח ועל סיבולת מנטלית. אימון אישי מאפשר לנו לעבוד על האופן בו אנו מסתכלים על עצמנו, על הדרך בה אנו מתמודדים עם דברים ומגיבים להם ועל יחסי הגומלין ביננו לבין הסביבה. מדובר במספר סביבות הכוללות :

  • סביבה זוגית
  • סביבה מקצועית
  • סביבה משפחתית

אימון אישי יעזור לכל אדם להפיק את המיטב מעצמו בכל אחת מן הסביבות הנ"ל ולנהל חיים מלאים ומספקים יותר.

אימון אישי בחיפה

ענבל מזרחי – מאמנת אותך להצלחה

לאחר ניסיון עתיר שנים בתחום האימון, לאחר מגוון קורסים מקצועיים ולאחר בחינה מעמיקה של כל רזי המקצוע – ענבל מזרחי תשמח להעניק לכם מן הידע הרב שצברה. התמחותה היא בתחום המוטיבציה והמיקוד אשר עוזרים לאדם להינעל על מטרה וללכת לקראתה בלי להתרגש מן המכשולים בדרך. המוטיבציה אשר מניעה את התהליך מאפשרת להתגבר על כל קושי שהתעורר בעבר ועשוי להתעורר בעתיד הודות לאמונה בדרך ובתוכנית האימון.

על מנת לעלות על המסלול להצלחה פנו כעת אל ענבל מזרחי.

שירותים נוספים שעשויים לעניין אותך:
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני